Dlaczego kotły na pellet wiodą prym w ogrzewaniu ?

A więc stało się. Prąd drożeje,  gaz tanieje śladowo a ogrzewanie paliwami kopalnianymi będzie zakazane w całej Unii Europejskiej.

Co to oznacza?

Ogrzewanie elektryczne, podobnie jak olejowe, staje się koszmarnie drogie. Z kolei gazowe było drogie i pozostaje drogie. Natomiast pompy ciepła w wielu przypadkach przestają być najtańszym źródłem ciepła. Myślę tu o eksploatacji połączonej z kosztem zakupu.
Tak, obecnie na czele ekonomicznego i ekologicznego źródła ciepła stoją kotły opalane biomasą. W tym również kotły i piece NA PELLET.
Na szczęście, technologicznie te źródła ciepłą są już tak doprecyzowane, że z powodzeniem plasują się się w czołówce urządzeń grzewczych, które uznaje UE. Mało tego – na  piece i kotły opalane peletem można uzyskać dotacje ekologiczne z programu Czyste powietrze, Ekoprojektu czy innych.
 Tak się złożyło, że od wielu lat kotły na pellet to nasza specjalność. Doświadczenie to, pozwala nam na dobranie niemal do każdego obiektu odpowiedniego urządzenia grzewczego. Tak więc, jeżeli jesteś zainteresowany właściwym doborem kotła na pellet do swojego domu czy mieszkania wypełnij formularz a na pewno się nie zawiedziesz.  FORMULARZ 
Na naszej stronie TUTAJ umieściliśmy wyroby różnych producentów ale nasza oferta jest znacznie bogatsza. Dlatego zanim wybierzesz, wypełnij formularz a przedstawimy godną propozycję.