Piece Kotły Gazowe Kondensacyjne – warto wiedzieć

Przy wyborze pieca gazowego kierujmy się zasadą – dobry piec kocioł Kondensacyjny to przede wszystkim wysoka jakość gwarantująca wydłużoną żywotność.

 

Ponadto dobry piec czy kocioł gazowy kondensacyjny to obowiązkowo zastosowanie oryginalnych i markowych podzespołów.

Kolejny aspekt to wiarygodność oferty – pamiętaj aby przed zakupem sprawdzić czy dany kocioł rzeczywiście jest  w pełni kondensacyjny.

Był czas, kiedy liczący się producenci kotłów gazowych przeznaczonych dla klientów Europy wschodniej, prześcigali się w ofertach na wyroby w coraz niższej cenie. Ta bezwzględna walka o klienta doprowadziła do tego, że oferowane kotły były coraz gorszej jakości. Nie ważne były parametry techniczne. Nie ważne, że kupujący płacili coraz więcej za gaz czy za liczne naprawy pogwarancyjne. Liczyła się niska cena nabywcza kotła. Wynikiem takich działań był fakt, że żywotność kotłów gazowych często kończyła się wraz z końcem gwarancji.  Wtedy stwierdziliśmy, że firma Ekoszok nie będzie uczestniczyć w tym nieuczciwym procederze. Na kilka lat wycofaliśmy się ze sprzedaży kotłów gazowych.

Obecnie pojawił się na rynku się nowy trend – przyszli, rozsądni użytkownicy zaczęli wymuszać na dostawcach aby zwracali uwagę na jakość kotłów gazowych oraz ich ekonomikę pracy. Tak więc świadomi potencjalni nabywcy kondensacyjnych kotłów gazowych nie szukają obecnie kotła gazowego kierując się jedynie ceną. Kierują się jakością, trwałością oraz wysoką sprawnością. Dla nas jest to sygnał, że czas na zaprezentowanie godnej oferty, która sprostała by rosnącym wymaganiom naszego rynku .
Od czego zaczynamy?

Polecamy Piece kotły gazowe kondensacyjne bez ukrywania faktu czy są to piece pół kondensacyjne czy w pełni kondensacyjne.

Będziemy polecać producentów kondensacyjnych pieców kotłów gazowych, którzy na rynku Europejskim nie robią podziału na wyroby lepsze dla klientów zachodniej części Europy oraz gorsze dla nabywców Europy wschodniej.
Mamy nadzieję, że dołączą do nich kolejni producenci…

Piece kotły gazowe kondensacyjne – opisy na tej stronie.

Sprzedaż dobrych pieców gazowych na stronie