Kotły Piece na pellet – co warto wiedzieć

arto wiedzieć.

W ofercie automatyczne kotły, piece z podajnikiem, kotłownie na biomasę. Kotły i piece na  pellet, zrębki, ziarna zbóż, drewno, węgiel, słoma, pellet niedrzewny

W Ekoszok największy na pomorzu zachodnim, wybór  dobrych kotłów z automatycznym podajnikiem na pellet. W większości oferty każdy kocioł czy piec na pellet dostępny od ręki !!! Kotły z podajnikiem na pellet z piątą klasa emisji spalin.  Dostępne również kotły i piece z certyfikatem Ecodesign ( ekodizain). W ofercie również piece z podajnikiem ne pellet klasa piąta pod Ekodotacje!
 Kotły piece na pellet: 

U nas każdy kocioł czy piec z podajnikiem na pellet dostępny od ręki lub z krótkim okresem realizacji dostawy. Kotły dostarczamy na plac budowy. W szerokim asortymencie  kotły z podajnikiem oraz palnikiem na pelet typu pellets, rynnowym, retortowym oraz z automatyczną zapalarką. W ofercie również piece, piecyki i kominki pelletowe. Większość zgodne z normą PN EN 303-5:2012 posiada 5 KLASĘ  emisji spalin
Prezentowane przez Ekoszok kotły z podajnikiem to urządzenia grzewcze wyróżniające się wysoką ergonomią. Zostały zaprojektowane wedle nowoczesnych standardów obowiązujących w technice grzewczej. Są one przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych. Dobry piec na pellet czy ekogroszek to wysoka ekonomika spalania, komfort i prostota obsługi, wygoda oraz bezpieczeństwo eksploatacji.
Warto zwrócić uwagę na to, że jest to sprzęt wydajny i ekologiczny. W kotłach z podajnikiem proces spalania odbywa się bezdymnie, natomiast emisja spalin osiąga o wiele niższy poziom niż obowiązujące normy. Osiągnięto to dzieki bezkompromisowemu procesowi spaklania nastawionemu na całkowite dopalanie gazów zawartych w spalinach.
Urządzenia te stanowią dziś jedno z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych rozwiązań technologicznych, które realizują tzw. ‘czystą technologią spalania paliw stałych’. Ich konstrukcja została wykonana z najwyższej klasy materiałów, które charakteryzują się długą żywotnością oraz bezawaryjną pracą. Dzięki zwartej budowie mogą być one instalowane w kotłowniach różnego typu.
Jeżeli nie wiesz, które urządzenie najbardziej pasowałoby do Twojego domu i sprostało Twoim oczekiwaniom, to służymy pomocą. Ponadto pomożemy przy doborze optymalnego sprzętu, odpowiemy na pytania dotyczące sprzedaży, montażu i serwisu.
Czym powinien harakteryzować sie dobry kocioł czy piec z podajnikiem na pellet lub ekogroszek:

wysoka sprawność – najlepiej jeżeli przekracza 90 %
stal kotłowa minimum 6mm
obecnie kotły muszą posiadać minimum piątą klasę emisji spalin 
funkcja Fuzzy Logic czyli elektroniczna modulacja pracy palnika zależna od chwilowego zapotrzebowania na ciepło
sterownik kotłowy wyposażony w funkcje sterowania pompą c.o pompą cwu oraz siłownikiem zaworu mieszającego plus pełna współpraca z czujnikiem pokojowym oraz pogodowym
stalowy kocioł z podajnikiem, powinien mieć spawy wykonane obustronnie

Zainteresowanych prosimy o kontakt:tel  91 422 16 21; kom 501 299 570 lub info@ekoszok.pl
Zapraszamy tez do siedziby firmy  Szczecin ul. Obotrycka 14c
W naszej ofercie kotły i piece z podajnikiem uznanych marek

 

Przewiń do góry